• +48 519 010 830
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn.-Pt. 9.00-17.00 Sob.10-14

Przegląd artykułów

ŁADOWARKI DLA PROFESJONALISTÓW

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Jakość i bezpieczeństwo zapewniane przez produkty CTEK ma takie same znaczenie zarówno dla profesjonalistów jak i normalnych użytkowników. Stosowana ładowarka winna być odpowiednia do wielkości ładowanego akumulatora oraz wymogów użytkownika. Profesjonaliści używający ładowarki znacznie częściej mogą z powodu czasowych ograniczeń poszukiwaćładowarek wydajniejszych posiadających dodatkowe funkcje. CTEK oferuje także dodatkowe akcesoria ułatwiajace ładowanie i zaprojektowane specjalnie do danych czynności.
MXTS 70 – Nadzwyczajna ładowarka dla warsztatów MXTS70 to bardzo wydajna ładowarka dla warsztatów wykonana z wykorzystaniem najnowszej technologii.Ładowarka została zaprojektowana do ładowania akumulatorów 12 i 24 V i wykonana została z wykorzystaniem najnowszej technologii zapewniając tym samym bardzo łatwą obsługę. MXTS 70 posiada wiele wskaźników pokazujących stan ładowania, napięcie ładowania, prąd, czas ładowania (h) oraz energię (Ah) umożliwiając kontrolę stanu akumulatora.
 

TWOJA FIRMA MOŻE TAKŻE STOSOWAĆ NIEZAWODNE ŁADOWARKI

Produkty CTEK pomagają wielu firmom bronić ich reputacji. Stopień zależności od sprawnych akumulatorów uzależniony jest od branży. Np. efektywość firm transportowych jest uzależniona od sprawnych akumulatorów w pojazdach oraz obsługi technicznej zajmujacej się serwisowaniem i ładowaniem akumulatorów. CTEK oferuje różne rozwiązania dostosowane do potrzeb danej branży takie, jak wbudowane ładowarki z dodatkowymi systemami AC oraz ładowarki przenośne zaprojektowane specjalnie dla profesjonalistów.
 
MXS 25 – Uniwersalna profesjonalna ładowarka MXS 25 to profesjonalna ładowarka 12 V. Zapewnia ona szybkie i wydajne ładowanie i nadaje się do użycia w warsztatach, przyczepach i pojazdach kempingowych, łodziach i samochodach.Ładowarka MXS 25 posiada wiele funkcji umożliwiających rozwiązywanie wielu kwestii dotyczących ładowania akumulatorów.
 
 

Ładowarki CTEK -  Produkty  charakteryzują się kilkoma cechami, które czynią je wyjątkowymi na rynku:

  • bezpieczne dla ludzi: proste w montażu, odporne na iskrzenie oraz zwarcie i odwrotną polaryzację, nie trzeba wyjmować akumulatora do ładowania.
  • bezpieczne dla pojazdów: regulują parametry ładowania, dzięki czemu nie stwarzają ryzyka uszkodzenia wyposażenia elektrycznego i elektronicznego pojazdu
  • w pełni automatyczne: mikrokomputer steruje całym procesem ładowania, dzięki czemu użytkownik nie musi niczego nadzorować, ani być ekspertem od akumulatorów
  • dobredlaakumulatora: wyposażone w unikatową funkcję odsiarczania, która pozwala na przywrócenie żywotności rozładowanym akumulatorom. Napięcie i natężenie prądu ładowania są komputerowo stabilizowane, co pozwala na wydłużenie czasu eksploatacji akumulatora (wahania parametrów ładowania są mniejsze od 2%, podczas gdy w tradycyjnych prostownikach sięgają nawet 400%).
  • wydajne: układ sterujący potrafi naładować akumulator w 100%, dzięki czemu nie występuje efekt stopniowego tracenia pojemności przez akumulator
  • wytrzymałe: odporne na wstrząsy i kurz (IP44), przystosowane do użycia na zewnątrz (IP65), pracują w temperaturach -20 do +50 st.C
  • produkty wysokiej jakości: w całości zaprojektowane i produkowane w Szwecji, są urządzeniami działającymi niezawodnie przez długie lata.