• +48 519 010 830
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn.-Pt. 9.00-17.00 Sob.10-14

Przegląd artykułów

Niezawodne akumulatory Uruchom Black

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Na rynku dostępnych jest bardzo wiele różnych akumulatorów, czyli urządzeń odpowiedzialnych za prawidłowe zasilanie i działanie urządzeń elektrycznych wykorzystywanych w samochodach. Wielu producentów wprowadza do swoich ofert liczne rozwiązania technologiczne. Do grona ciekawszych urządzeń można zaliczyć specjalne akumulatory linii Uruchom Black. Jest to sprzęt stworzony z myślą o użytkowaniu w pojazdach posiadających standardowe wyposażenie. Akumulatory tego rodzaju wykorzystują nowoczesne technologie i spełniają normy z zakresu bezpiecznego użytkowania.


Wzmocnione-akumulatory-motocyklowe

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna

W wielu azjatyckich motocyklach oraz jednośladach dostępnych na innych rynkach, stosowane są systemy start-stop znane z pojazdów osobowych. Praca takiego systemu w motocyklu lub skuterze polega na automatycznym wyłączeniu silnika podczas wykrytego postoju (np. na światłach lub w korku) oraz uruchomieniu go po przekręceniu rączki gazu. System ten działa w sposób, który nie powoduje żadnych niedogodności dla użytkownika. Umożliwia on generowanie mniejszej liczby spalin oraz zaoszczędzenie paliwa. Niestety częste wyłączanie i włączanie silnika stanowi spore obciążenie dla akumulatora zasilającego skuter lub motocykl.


Prostownik samochodowy

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Akumulator, żeby działał prawidłowo, powinien być regularnie doładowywany. W ten sposób jesteśmy w stanie wydłużyć jego żywotność. Do tego celu konieczny jest zakup prostownika. Na rynku dostępnych jest wiele modeli tego urządzenia i wbrew pozorom zakup idealnego wcale nie jest takie prosty.


Akumulator do kosiarki Kraków

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Kosiarka ogrodowa przydaje się wielu osobom, ponieważ samodzielne prace porządkowe w ogrodzie mogą zakończyć się fiaskiem. Zaleca się więc skorzystać z profesjonalnych maszyn, dzięki którym zadba się o trawnik, będący niejako wizytówką każdej posesji. Oczywiście w tym celu zainteresowani powinni wyposażyć się w traktorek ogrodowy, który składa się z kilku różnych podzespołów. Jego najistotniejszym elementem jest jednak akumulator. Należy go dobrać bardzo starannie, a po zakupieniu dodatkowo precyzyjnie zamontować, czym powinni się zająć specjaliści.


Uruchom Gold EFB+
Uruchom Gold EFB+

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Akumulator to produkt niezastąpiony w wielu maszynach, pojazdach, urządzeniach zasilanych nawet jedynie częściowo prądem elektrycznym. Od jego niezawodności często zależy wiele kwestii, w tym bezpieczeństwo użytkowników. Dobre akumulatory do pojazdów dostępne są w szerokiej gamie modeli, różniących się pomiędzy sobą marką, zastosowanymi technologiami, pojemnością, biegunowością, prądem rozruchowym czy poziomem zabezpieczeń. Wybór właściwego akumulatora jest zatem niełatwym zadaniem, często nawet dla obeznanego użytkownika.


Akumulatory Banner Energy Kraków

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Banner Energy Bull to specjalna linia akumulatorów dedykowanych przede wszystkim do zastosowania podczas oddawania się swojemu hobby i aktywnego spędzania czasu wolnego poza domem. Zmieniające się przyzwyczajenie i styl życia sprawiają, że zapotrzebowanie na urządzenia służące w takich okolicznościach stale rośnie, a jeden z liderów rynku produkcji urządzeń akumulatorowych odpowiada na nie jeszcze lepszym, jeszcze mocniejszym i jeszcze bezpieczniejszym akumulatorem, gwarantującym najlepsze doznania. W produkcji tego modelu postawiono na profesjonalne połączenie wysokiej odporności na cykliczne obciążenie z prostotą obsługi oraz ładowania. To wszystko daje większy komfort stosowania urządzeń zasilających podczas biwakowania, pływania łodzią motorową, ale także w zasilaniu paneli słonecznych wykorzystywanych w instalacjach fotowoltaicznych.